Tartu Üliõpilasteater kutsub kultuuritöötajaid teatrisse

Lavastuse “Lõputu rahu”  kultuuritöötajatele mõeldud etendused toimuvad 12. ja 19. veebruaril kell 19.30 Tartu Üliõpilasmajas (Kalevi 24). 

2022. aastal püüdis tähelepanu Tartu kultuuritöötajate pöördumine avalikkuse poole. Kehvad töötingimused ja madal palk olid jätnud kitsikusse inimesed, kelleta kultuurielu Tartus võimalik ei oleks. Tartu Üliõpilasteater (TÜT) otsustas näidata solidaarsust Tartu kultuuritöötajatele ja korraldab neile mõeldes kaks tasuta “Lõputu rahu” etendust. Publikul on võimalus soovi korral toetada fondi, mille vahendid annetab TÜT Ukrainale.
“Lõputu rahu” on TÜT-i seni viimane uuslavastus ja Vanalinna Hariduskolleegiumi ning TÜT-i kasvandiku Joonas Vatteri debüütlavastus. Jälgides kolme koera, kes osalevad terrorismivastase võitluse üksuse sisseastumiskatsetel, küsib lavastus, mis on rahu hind ning kelle kohustus on seda maksta. Kuigi lavastus puudutab otseselt terrorismi teemat, asetub lavastuse rõhuasetus tänasel päeval laiemalt vägivalla ja kitsamalt sõja konteksti.

Lisainfo:
Kelly Kittus, Tartu Üliõpilasteatri tegevjuht
Tel. nr: 5303 8295
E-post: kelly@yliopilasteater.ee


Loe veel

Raadioteater ja projekt “Suudlev Tartu” tutvustavad Tartut läbi armastuslugude

26.06.2024 ${___('read_more')}

Tartu medali saab viis silmapaistvat tartlast

19.06.2024 ${___('read_more')}

Tartu 2024 laulu- ja tantsupidu

10.06.2024 ${___('read_more')}

Kõik postitused

MTÜ Tartu Üliõpilasmaja

A: Kalevi 24, 51010, Tartu
T: 7 302 400
E: tym@ut.ee
Facebook

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.