Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori rännak-kontsert "Sõit imemaale" 25.mail kell 19

Kohtumispaik on Kuradisilla all kell 19!
Rännakule asume lavastaja Birgit Landbergi toel, kes loob TÜANiga kogemuse, kus emotsioonid veerevad kui ameerika mägedel, kord kildudeks lõhestudes ja siis jälle kokkuliimudes.
Dirigent Triin Kochi juhatusel tuleb esitusele nii lugusid, mis on leidnud oma tee naiskooriklassika hulka, kui ka kaasaegsemat naiskoorimuusikat.

Kuna osa kontserdist toimub vabas õhus, palume riietuda vastavalt ilmastikule ja jalga panna jalanõud, millega jaksad Toomemäel ringi liikuda. Ühtlasi palume arvestada, et liikumine toimub Toomemäel ja liikumisraskustega inimestel võib kontserdi ühest paigast teise jõudmine seetõttu keeruline olla. Palume saabuda õigeaegselt, sest hilinejaid kontserdile ei lubata.

Kontserdil kasutame kõrvaklappe, mille iga kontserdikülastaja saab meie käest enne kontserdi algust. Kui omad 3,5 mm minijack juhtmega kõrvaklappe, võid julgelt kaasa võtta oma kõrvaklapid.

Kontsert "Sõit imemaale" räägib üksindusest ja koosolemisest ning annab võimaluse kogeda naiskoorimuusikat tavapärasest teistsuguses vormis. Räägime igatsusest ja sellest, kui oluline on, et me üksi ei jääks. Kuidas üheskoos on meie häälel hoopis kandvam kõla. Kuidas elu on teekond, mis liigub mööda etteantud rada, kulgedes läbi väikeste hetkede millegi suurema poole. Sel teekonnal saadavad meid erinevad inimesed, mõtted ning tunded, aga see kõik on oluline, et me oskaks hinnata neid hetki, kus me päriselt saame tunda end osana suuremast - meist kaugemast. Kus igatsus leiab igatsetu.

Täname EMK Tartu Püha Luuka kogudust.

Kontsert on osa Kambja Kooriakadeemia projektist.
Kontserti toetavad Tartu linn ja Eesti Kultuurkapital.

Piletid hinnaga 18/15€ müügil ainult eelmüügis Fienta keskkonnas.
https://fienta.com/.../tartu-ulikooli-akadeemilise...


Loe veel

Raadioteater ja projekt “Suudlev Tartu” tutvustavad Tartut läbi armastuslugude

19.05.2024 ${___('read_more')}

Suur vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“ 

17.05.2024 ${___('read_more')}

Kontsertetendus Tartu Raekoja platsil 18.mail kell 21.30 - 23.30

16.05.2024 ${___('read_more')}

Kõik postitused

MTÜ Tartu Üliõpilasmaja

A: Kalevi 24, 51010, Tartu
T: 7 302 400
E: tym@ut.ee
Facebook

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.