Kontsert toimub Tartu ülikooli aulas, 31. mail 2013 a. kell 19.00 Ettekandele tulevad Händel-Halvorsen, J.S. Bach, Gaspar Cassadó, Niccolò Paganini ning Maurice Ravel. Musitseerivad: Emmanuel Borowsky (viiul), Cecylia Barczyk- Borowsky (tšello), Charles Borowsky (hääl, suupill). Kõik huvilised on oodatud! Kontsert on tasuta!

Borowskyte perekonna pea Charles Borowsky on tunnustatud USA sotsiaalteadlane, kes on kasutanud kauneid kunste sildade ehitamiseks rahvaste ja rahvuste vahel. Külma sõja aastatel juhtis Charles Borowsky Yale’i ülikoolis akadeemilise ja kultuurikoostöö programmi, millel osalenud idaeurooplased andsid hiljem olulise panuse solidaarsusliikumisse ja oma riikide vabanemisse. Borowsky on seisukohal, et 1980–90ndatel Ida-Euroopas toimunud pöördelised muutused said tõuke vabastavatest ideedest, mille kujunemisele aitasid kaasa kaunid kunstid. Seda kogemust ja filosoofiat on Borowskyte perekond rakendanud oma rahvusvahelistel kontsertreisidel. Nad on korduvalt esinenud Iisraelis sealsete rahualgatuste raames, 2008. aastal astusid nad üles Pekingi olümpial ja viimati Kuubal. Kõigil neil kontserttuuridel on olnud olulised majanduslikud ja kultuurilised tagajärjed suhete paranemise ja investeeringute suurenemise näol. Sotsiaalteadlasena on Charles Borowsky avaldanud arvukalt artikleid ja raamatuid ühiskondlike liikumiste, ühiskondliku muutuse, poliitika ja religiooni, arengu ja elukvaliteedi, kultuuri- ja noorsoosotsioloogia valdkonnas. Mõned tema olulisematest uurimistulemustest on raamatusse „Attempting An Alternative Society“ (Harvard, 1984).   Kontsertprogrammi „MUSIC THE BEST BRIDGE FOR ALL PEOPLE“ on kantud muusika kui ühendava ja vastuolusid lepitava meediumi ideest. Kontsert toimub Tartu ülikooli aulas, 31. mail 2013 a. kell 19.00 Ettekandele tulevad Händel-Halvorsen, J.S. Bach, Gaspar Cassadó, Niccolò Paganini ning Maurice Ravel. Musitseerivad: Emmanuel Borowsky (viiul), Cecylia Barczyk- Borowsky (tšello), Charles Borowsky (hääl, suupill). Kõik huvilised on oodatud! Kontsert on tasuta! Local servers are great, so reliable UK web host and this makes choosing very hard, that other customers were happy with best hosts in UK it gives additional quarantee
Broneerimiskalender
September 2020
ETKNRLP
 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

Reedel, 31. mail annab Tartus kontserdi tunnustatud Ameerika muusikute Borowskite perekond.

29. mail 2013

Kontsert toimub Tartu ülikooli aulas, 31. mail 2013 a. kell 19.00
Ettekandele tulevad Händel-Halvorsen, J.S. Bach, Gaspar Cassadó, Niccolò Paganini ning Maurice Ravel.
Musitseerivad: Emmanuel Borowsky (viiul), Cecylia Barczyk- Borowsky (tšello), Charles Borowsky (hääl, suupill).
Kõik huvilised on oodatud! Kontsert on tasuta!

Reedel, 31. mail annab Tartus kontserdi tunnustatud Ameerika muusikute Borowskite perekond.
Borowskyte perekonna pea Charles Borowsky on tunnustatud USA sotsiaalteadlane, kes on kasutanud kauneid kunste sildade ehitamiseks rahvaste ja rahvuste vahel.
Külma sõja aastatel juhtis Charles Borowsky Yale’i ülikoolis akadeemilise ja kultuurikoostöö programmi, millel osalenud idaeurooplased andsid hiljem olulise panuse solidaarsusliikumisse ja oma riikide vabanemisse. Borowsky on seisukohal, et 1980–90ndatel Ida-Euroopas toimunud pöördelised muutused said tõuke vabastavatest ideedest, mille kujunemisele aitasid kaasa kaunid kunstid.
Seda kogemust ja filosoofiat on Borowskyte perekond rakendanud oma rahvusvahelistel kontsertreisidel. Nad on korduvalt esinenud Iisraelis sealsete rahualgatuste raames, 2008. aastal astusid nad üles Pekingi olümpial ja viimati Kuubal. Kõigil neil kontserttuuridel on olnud olulised majanduslikud ja kultuurilised tagajärjed suhete paranemise ja investeeringute suurenemise näol.
Sotsiaalteadlasena on Charles Borowsky avaldanud arvukalt artikleid ja raamatuid ühiskondlike liikumiste, ühiskondliku muutuse, poliitika ja religiooni, arengu ja elukvaliteedi, kultuuri- ja noorsoosotsioloogia valdkonnas. Mõned tema olulisematest uurimistulemustest on raamatusse „Attempting An Alternative Society“ (Harvard, 1984).
 

Kontsertprogrammi „MUSIC THE BEST BRIDGE FOR ALL PEOPLE“ on kantud muusika kui ühendava ja vastuolusid lepitava meediumi ideest.

Kontsert toimub Tartu ülikooli aulas, 31. mail 2013 a. kell 19.00 Ettekandele tulevad Händel-Halvorsen, J.S. Bach, Gaspar Cassadó, Niccolò Paganini ning Maurice Ravel. Musitseerivad: Emmanuel Borowsky (viiul), Cecylia Barczyk- Borowsky (tšello), Charles Borowsky (hääl, suupill). Kõik huvilised on oodatud! Kontsert on tasuta!
Reedel, 31. mail annab Tartus kontserdi tunnustatud Ameerika muusikute Borowskite perekond.
Local servers are great, so reliable UK web host and this makes choosing very hard, that other customers were happy with best hosts in UK it gives additional quarantee. Many sites compare, but clear information of good hosting in UK and British company araweb.co.uk you may use with confidence to good website host in UK offering truly good value, on loving their work of good site host in UK to ensure that everything works. zero base cad
  

Üliõpilasmaja tegevusest

Tartu Üliõpilasmaja koordineerib

Tartu ülikoolide esinduskollektiivide

tegevust ja haldab kultuuriürituste

korraldamiseks mõeldud ruume.

MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
Kalevi 24, 51010 TARTU
Telefon: 7 302 400
Faks: 7 302 408
E-mail: